FYI
PRAGUE

Menu

SPOJUJEME VZTAHY A INFORMACEFOR YOUR INFORMATION

Kdy do toho jít s námi? Hledáte partnera, ne jen dodavatele. Máte vizi, ale potřebujete oponenta. Chcete někoho, kdo dá nápadům konkrétní obrysy, ale zároveň přinese vlastní. Kdo vám pomůže s rozjetým vlakem i startem od nuly.

Hledáte agenturu, na kterou se můžete spolehnout, která vede agendu, drží termíny a domluvené slovo. Někoho, kdo má zkušenosti ze světa startupů i globálních korporátů.

V ČEM JSME V PUBLIC RELATIONS NEJSILNĚJŠÍ

 • VZTAHY

  S novináři, organizacemi, investory, veřejnou správou. Ale i vlastními zaměstnanci. Vztahy umíme navázat, udržovat i zhodnocovat tak, abyste z nich dostali maximum.

 • Obsah, příběh, značka

  Za vším je příběh. Za značkou, produktem, lidmi, za růstem nebo chystanou investicí. Pomůžeme vám psát příběh firmy a skrz něj budovat loajalitu a úspěch.

 • Analytika a data-driven PR

  Bez tvrdých dat nejde dělat byznys ani PR. Ukážeme vám, jak si vaše firma stojí v mediálním prostředí, kde vám unikají příležitosti, kde byste měli zabrat i co dělá konkurence. A co vlastně chtějí slyšet vaši zákazníci nebo široká veřejnost.

 • Consulting a mentoring

  Jsme důležitými insidery u všech projektů, na kterých spolupracujeme. Přesto si uchováme nadhled a pohled zvenčí. Jsme kritickým hlasem do diskuze, spravedlivým oponentem, ale zároveň trpělivým partnerem.

 • Osobnostní profilace

  Pomáháme manažerům stát se lídry - získat patřičné sebevědomí, odbourat zbytečné bariéry v komunikaci a připravit vás na světla reflektorů. Máme zázemí audiovizuálního studia a ověřenou metodiku, která z vaší identity udělá konkurenční výhodu.

 • Interní komunikace a employer branding

  Víme, že vlastní tým je nejdůležitější cílová skupina. V „interce“ je potřeba nadchnout vlastní lidi pro spolupráci, jít za společnou vizí nebo prosadit klíčové změny. Věřte nám - jde to.

 • Byznys development

  Přinášíme a otevíráme nové byznysové příležitosti a partnerství. Náš network bude i vaší sítí. Propojujeme tam, kde to dává smysl, a pomáháme rozvíjet jen životaschopné projekty.

 • Public affairs

  Identifikujeme příležitosti, věříme silným partnerstvím. Umíme držet agendu. A když je to potřeba, zapojíme sofistikované komunikační schéma.

UMÍME ZNAČCE VDECHNOUT ŽIVOT

Nejsme ti, se kterými budete ladit barvy nového loga, a naše největší přidaná hodnota není ve schopnosti otextovat stránky. Ale zajistíme, aby všechno, na čem jste s designéry a brandovými studii pracovali, začalo žít. Jedna věc je mít věci sepsané v manuálu a druhá aplikovat je do každodenní komunikace.

Chcete silnou značku? Pak s ní musíte být vy i vaši lidé v souladu. Víme, jak na to. A naše výsledky budou rychle vidět – v interní náladě, viditelnosti značky nebo její atraktivitě pro nové zaměstnance. Zvládneme to u rozjetých projektů i u těch, které se teprve začínají rýsovat.

KDE SE S NÁMI DO TOHO MŮŽETE PUSTIT

PROČ TO VŠECHNO DĚLÁME

František Brož, spoluzakladatel FYI Prague „Vztahy, které budujeme, dokáží byznys měnit k lepšímu, posouvat ho a formovat. Pomocí PR dáváme značkám vyšší smysl a stavíme je do centra dění.“

Jan Řezáč, spoluzakladatel FYI Prague „Ne nadarmo o sobě říkáme, že jsme na straně klienta jednou nohou ve firmě. Je to totiž místo, kde se cítíme nejlépe a kde nás to baví nejvíc. Chystat velké věci.“

KDO TO PRO VÁS TVOŘÍ

 • JAN
  ŘEZÁČ

  Managing Partner Strategická korporátní, produktová a krizová komunikace. ICT, automotive, retail.

 • FRANTIŠEK
  BROŽ

  Managing Partner Branding, PR strategie & consulting: real-estate, FMCG, e-commerce, fintech.

 • MICHAL
  MAREK

  Partner & Account Director Strategická komunikace & media relations: startupy, technologie, e-commerce.

 • MARTIN
  THOŘ

  Senior PR Manager Media relations & PR strategie: lifestyle, hobby, FMCG.

 • FILIP
  VÍTEK

  Senior PR Manager Media relations & ambasadoring značek: spotřební elektronika, ICT.

 • VENDULA
  JIRKOVÁ

  PR Manager Media relations & PR strategie, client service, copywriting.

 • ZUZANA
  ŽIŽKOVÁ

  PR Manager Analýza mediálního prostředí, media relations, copywriting.

 • ALEXANDER
  MAREČEK

  PR Manager Client service, analýza mediálního prostředí, media relations.

 • LUCIE
  FELCMANOVÁ

  Copywriter & Proofreader Kreativní copywriting, editorská a redaktorská činnost.