FYI
PRAGUE

Menu

Pochopíte pravý význam identitaFOR YOUR IDENTITY

Jsme partneři pro silné značky. Lovebrandy. Autority. First-in-mind. Umíme propojovat pohled marketingových expertů - chápat, jak bude značku vnímat publikum. A nezapomínat při tom na to, že značku tvoří především lidé, kteří musí mít chuť ji prožívat.

Stavíme značky na zelené louce. Přebíráme ty, které v čase ztratily svůj obsah. Anebo je připravujeme na vstup do nové fáze. Jsme partnery manažerů a ambasadory jejich týmů.

Jsme spolutvůrci identit, které jsou autentické a dávají smysl.

DĚLÁME Z MANAŽERŮ LEADERY

CEOs, šéfové týmu, startupisti nebo osobnosti veřejného prostoru. Od těch všech se dnes očekává mnohem víc než jen to, že rozumí své práci. Do popředí zájmu se dostává jejich schopnost komunikace, umění ovlivňovat prostředí a nastolovat témata. Dovednosti, které málokdy měli možnost trénovat. A proto vznikl program For Your Identity.

Dril. Sebevyjádření. Energie. Do našich workshopů toho vstupuje spousta. Na konci jste ale vždy vy a váš příběh. Vyjádřený textem, slovem i obrazem. Tak, abyste byli hrdí na to, že ho žijete.

DETAIL WORKSHOPŮ

ABYSTE DOKÁZALI PROŽÍT VLASTNÍ ZNAČKU

Správný leader je jeden z důležitých symbolů značky. Musí umět čerpat z jejích silných stránek, ale zároveň ji dokázat obohacovat o novou hodnotu. A hlavně – musí značku umět komunikovat. Umíte tuto roli přijmout?

Příprava interní komunikace – týmových newsletterů nebo důležitých oznámení do Slacku, společných „all hands“ meetingů nebo třeba produkce videí k důležitým oznámením nám jde stejně dobře jako příprava obsahu na LinkedIn pro vaše zákazníky a partnery. A možná díky nám najdete cestu, jak svou roli začít prožívat na plno a bez zbytečného váhání.

TÝMY, VE KTERÝCH SE BUDETE CHTÍT REALIZOVAT

Ovládáme interní komunikaci i employee branding. Z „práce“ děláme chytrou komunikací místo, kde se lidé začnou realizovat. Stačí málo. Dopřejte vlastním lidem, aby si co nejvíce užívali společnou identitu. Ať už tu celofiremní nebo svého nejbližšího týmu.

Známe ten správný recept, který můžete použít jako benefit pro team-leadera. S trochou úsilí uděláme z vašich největších talentů neúnavné ambasadory a získáme tak nejdůležitější komponentu náborového marketingu. Skvělou reputaci od zaměstnanců.

MEZINÁRODNÍ PŘÍPRAVA

Pracujeme pro řadu mezinárodních značek. A víme, kde vznikají nejčastější kulturní problémy v komunikaci lídrů i značek. Dokážeme spojit mentoring s konkrétními a praktickými kroky.

Michal Marek, partner FYI Prague „Jedna věc je být asertivní a nepřistoupit na špatné zadání. Druhá pomoci značkám i managementu k dlouhodobě úspěšnému působení na našem trhu. A právě tomu se bude mezinárodní část programu Identity věnovat.“

KDO VÁS WORKSHOPY PROVEDE

 • FRANTIŠEK
  BROŽ

  Vystudovaný pedagog a někdejší šéfredaktor Marketing Journalu. Expert na branding a marketingovou komunikaci, jehož největší vášní jsou zapeklité příběhy firem ve strategických fázích jejich existence. Spoluzakladatel agentury FYI Prague.

 • JAN
  ŘEZÁČ

  V mediálním oboru se pohybuje již 20 let. Někdejší redaktor technologického magazínu Chip si následně v PR prošel velkými síťovými agenturami s klienty jako Google, LG, Panasonic nebo třeba TOM TOM. V minulosti tiskový mluvčí MALL.cz. Spoluzakladatel agentury FYI Prague.

 • MICHAL
  MAREK

  Původně technologický novinář, nyní již srdcem pevně ukotven v oboru Public Relations. Nejvíce ho baví startupy, technologie a osobnosti ze světa byznysu. Aktuálně kontakt pro média a PR manažer firem Uber, DoDo, MALL Group a v minulosti také Lime. Absolvent Mediálních studií na FSV Univerzity Karlovy.

JAK PRACUJEME

 • NA MÍRU

  Konkrétní obrysy workshopů ladíme podle toho, v čem potřebuje klient podpořit. Dopředu si definujeme, čeho chce dosáhnout, a každý workshop stavíme přímo pro danou osobnost.

 • S PRAKTICKÝM DOPADEM

  Všechno, co u nás padne, směřuje ke konkrétnímu využití. Pro vás to může být jen interní týmová historka, my v tom vidíme post na LinkedIn nebo způsob, jak dát vašemu projevu lidskou rovinu.

 • S EXPERTÍZOU A ZKUŠENOSTÍ

  To, co našim klientům říkáme během workshopů a jak na místě tvoříme jejich komunikační strategii, vychází z bezmála 20letých zkušeností v oboru. Víme, na co uslyší novinář, investor i tým.

 • LIDSKY

  Profilační workshopy jsou i o chemii a důvěře. Vytváříme takové prostředí, aby v něm bylo obojí. Jde nám o výsledek, ale také chceme, ať k němu dojdeme cestou, která bude bavit nás i klienty.