FYI
PRAGUE

Menu

Obsah, na který budete hrdíFor Your Insights

Myšlenky leaderů. Mnoholeté know-how. Jedinečné názory. Otázky, na které dokážete odpovědět jako jedni z mála a být díky tomu slyšet. Opravdu vás baví dívat se, jak s vašimi tématy pracují jiní? Možná je čas přestat přešlapovat na místě.

Chceme značkám a profesionálům přinášet obsah, na který budou po právu hrdí. Umíme vidět věci komplexně tak jako vy, ale odvyprávět je tak, aby jim rozuměli ti, které oslovujete. Tvoříme obsah pro široké publikum i vaše vlastní lidi.

ODHOĎTE PRÁZDNÉ FRÁZE A ZAČNĚTE MLUVIT

Neděláme obsah pro obsah. Pokud potřebujete vyplnit stanovený prostor znaky, bude vždy existovat rychlejší a jednodušší řešení než For Your Insights. Naše síla je naopak ve schopnosti najít, kde se nachází ta pravá hodnota vašich jedinečných informací.

Bez vás a vašich odborníků to nepůjde. Ale máme vlastní metodiky, jak je zapojit do spolupráce, aby v ní viděli sami vysokou přidanou hodnotu. Ať už se jedná o nové manažerské dovednosti, jako jsou odborné rozhovory, nebo propojování faktických informací s jejich názorovým spektrem.

Aktivně se zajímáme o výsledky naší práce. Protože jen tak dokážeme být příště ještě lepší a posunout vás tam, kam si zasloužíte.

PROČ MLUVIT NAHLAS?

František Brož, spoluzakladatel FYI Prague „Zamyslete se. Kolik profesionálů v Česku nebo na světě může mluvit o tak jedinečných problémech, které řešíte? Kdo se může pustit do takové hloubky jako vy? Jednotky? Desítky? Nepotřebujete přitom nic víc než partnera, který vám pomůže najít tu správnou formu. Formu, která bude posouvat vaši značku i vás osobně.“

KTERÝ OBSAH VÁM BUDE SLUŠET?

 • BLOGY, ODBORNÉ ČLÁNKY

  Nasbírat si jednotlivé podklady, seznámit se se zdroji a vytvořit text, nad kterým bude čtenář přemýšlet přesně tak, jak potřebujeme. To je naše denní práce.

 • MAGAZÍNY A E-BOOKY

  Ponořte se do problematiky do hloubky. Staňte se důležitým zdrojem informací pro vaše zákazníky nebo odbornou komunitu. Tištěné i digitální formáty ovládáme skvěle a nebojíme se přesvědčit vás, abyste šli vlastní cestou, která přinese překvapivé výsledky.

 • PODCASTY

  Nebude to „jen další podcast“. Společně vytvoříme unikátní dílo, které bude plnit jasně stanovené cíle – od employee brandingu po podporu public relations. Zvládneme vše od tréninku úplných začátečníků po konečnou produkci.

 • KNOWLEDGE BASE

  Postarejte se, aby know-how a klíčové informace a myšlenky nemizely s vašimi bývalými manažery a kolegy. Dobře vedená knowledge base dostane vaše profesionály a nové talenty ihned do centra dění způsobem, který je chytne.

 • ANALÝZY, PRŮZKUMY

  Podpořte své myšlenky přehlednými analýzami nebo průzkumy, které vám dodají potřebné argumenty. Poradíme vám, jak a na co se ptát, a z výsledku získáme maximum napříč formáty, kanály i publikem.

Hledáme ty, kterým dává náš přístup smysl

Jsi redaktor a editor v jednom? Orientuješ se skvěle v některém ze segmentů, kterým se věnujeme? Máš rád vlastní názor a živelné diskuze? Ozvi se nám.

Chci se přihlásit